One Life
  • ua
  • ru

Все про весільний повільний вальс


Колись не надавали великого значення взагалі весільним танцям, але з кожним днем все більше молодят бажають урізноманітнити свій весільний танок, вибір на сьогоднішній день величезний та найпопулярнішим залишається класичний повільний вальс або як його ще називають – повільний танець молодят.

В порівнянні із іншими весільним танцями, повільний вальс є найніжнішим, найвитонченішим, тому найкраще підходить для того щоб передати гостям всю глибину своїх відносин. Цьому також сприяє музика під яку виконується повільний танець, це може бути як і класична вальсова музика без слів, одного із відомих зарубіжних композиторів, так і сучасні ліричні аудіо записи відомих виконавців, такими являються зірки нашої естради так і зарубіжної.

  • Medlennij_vals_-_elvis_presli
  • Medlennij_vals_-_fon
  • Medlennij_vals_30_orchestra

Що потрібно для уроків весільного повільного вальсу

Коли ви вже обрали студію в якій хотіли б навчитись та поставити із допомогою тренера постановку повільного танцю для наречених, вам варто записатись на урок, за звичай це індивідуальні заняття, адже в кожних молодят свої побажання та забаганки стосовно танцю.

На перший урок , вам потрібно обрати фонограму під яку б ви бажали затанцювати, якщо ви вагаєтесь і вам важко обрати щось одне, то це не проблема хореограф вам допоможе або ж запропонує свої варіанти музикального супроводу.

Взуття : на репетиції вам потрібне  обов’язково змінне взуття ( те в якому ви не ходите по вулиці), взуття може бути будь-яким, основне щоб ви себе відчували в ньому комфортно, але все ж таки раджу віддати перевагу взуттю із закритими пальцями. На 2 останні репетиції наречені беруть з собою те взуття в якому планують бути на весіллі та виконувати перший весільний танець.

Одяг : форма для занять може бути також будь-якою, така яка б не сковувала ваших рухів. На 2 останні репетиції, наречена бере з собою кільця ( під’юпник від весільного плаття), якщо такі будуть. Це для того щоб не виникло якихось не бажаних сюрпризів на весіллі.)

Як навчитись танцювати повільний танець

Якщо ви раніше ніколи не займались такою хореографію то осилити повільний весільний вальс самостійно вам буде складно, а тим паче створити цілу постановку, якщо у вас є якісь особливі побажання стосовно танцю то тренер вам підкаже та допоможе їх втілити у реальність.

Для початку разом із хореографом ви вивчите базу повільного вальсу окремо, а потім в парі, коли основна базова частина вивчена, викладач починає створювати на ваших очах постановку, постановка весільного вальсу полягає у з’єднанні базових елементів під собою об’єднуючи їх між собою додатковими цікавими та гарними елементами які безумовно прикрашають весільну хореографію. Коли постановка весільного танцю готова і вивчена, залишається ще декілька уроків для відточення та удосконалення техніки виконання.

На вивчення повільного весільного вальсу зазвичай йде від 5-7 уроків, якщо звичайно ви не забажаєте чогось надзвичайного та складного для виконання. На що буде потрібно потратити більше часу.

Ціна у Львові на послуги вивчення повільного вальсу , помірна, не забувайте що це категорія індивідуальних занять, де на уроці лише ви та тренер, що дає змогу приділити вам більше часу та уваги, і це вам обійдеться в середньому від 200 грн. за урок ( 1 год.)