One Life
  • ua
  • ru

Змішаний весільний танець або весільний мікс

Досить часто останнім часом стає все більше бажаючих станцювати в себе на весіллі щось неординарне та незвичне для всіх. І обираючи танцювальний напрямок для весільного танцю збиваються з пантелику, не знаючи що обрати. В таких випадках можна станцювати танцювальний весільний мікс.

Що буде входити до першого танцю молодят, молодята можуть обрати самі, вибір широкий, постановка може складатись починаючи від 3, закінчуючи 5 частинами, різних напрямків танцю.

Детальніше про танці які входять до постановки весільного міксу

Звичайно ви можете обирати самі ті танцювальні стилі які б ви хотіли щоб входили до вашої постановки, для того щоб вам було легше обрати, коротко про найпопулярніші з них.

Перелік танців які найчастіше входять до складу постановки з весільного міксу:

  • Повільний або швидкий вальс  - це найпопулярніші весільні танці , без яких не обходиться жодна постановку першого танцю, адеж це класика та традиція усіх весіль.
  • Rock end roll або свінг – два американські танці, під драйвову та швидку музику, в ковбойському стилі.
  • Танго – пристрасний відступ в вашій постановці також буде доречним.
  • Сучасний танець – це може бути будь-який із стилів, на ваш смак та вибір, хіп хоп, клубний танець, диско, джаз фанк, та інші.
  • Східний танець – на індійські мотиви, він точно стане родзинкою вашого весільного танцювального міксу.
  • Латина – до цього напрямку також входить декілька можливих танців – бачата, сальса, кізомба, румба, та інші.
  • Ламбада – додасть запалу , тим паче що жодне весілля не обходиться без ламбади.

Можливі також і інші напрямки хореографії які можна добавити в танець молодят.

Весільного мікс – особливості вивчення

Якщо ви маєте бажання вивчити таку постановку на своє весілля, то повинні розуміти що часу на це знадобиться значно більше, а ніж для звичайного вальсу, адже весільний мікс може тривати від 4 до 9 хвилин.

Послідовність напрямків на пряму залежатиме від музикального треку, якщо ви самостійно монтуєте музику, то у вас є можливість вилаштувати ту послідовність яку ви забажаєте, якщо ж берети готовий аудіо запис , то орієнтуєтесь на нього, музику можете підготувати як самі, так і обрати з допомогою тренера.

Порівнюючи весільний мікс із іншими постановками, то уроки дещо будуть відрізнятись, вивчати базу та ази кожного зі стилів, зазвичай не вистачає часу, хіба якщо ви запишетесь на уроки за півроку до весілля, що буває дуже рідко, в кращому випадку молодята приходять за 1-2 місяці.

Урок будується таким чином, музика повинна бути готова вже на перший урок, хореографію починають вивчати із першого танцювального куска, найчастіше це вальс, і послідовно вивчається танець за танцем , доки не буде вивчена вся постановка.

Декілька останніх уроків залишають для відпрацювання танцю, виправлення дрібних помилок, а також на цих уроках молодята танцюють в своєму весільному взутті, та кільцях від весільного плаття, якщо такі є.

Весільний мікс – це чудовий вибір для молодят, які не бояться експериментувати, та хочуть чогось особливого на своєму святі, весільний танцювальний мікс стане прикрасою на вашому весіллі та запам’ятається на довго.

Ціна на уроки із вивчення весільного міксу у Львові, становить від 200 грн. за урок та вище.

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!!!