One Life
 • ua
 • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Танці для малюків у Львові ( Baby dance )

Що потрібно для того щоб ваша малеча займалася в групі baby dance в танцювальній школі

На сам перед важливо щоб вашій малечі було 3 роки, хлопчик це чи дівчинка зовсім не важливо. Тому що заняття із  baby dance відбуваються без присутності батьків, тому дитина вже повинна вміти хоча б елементарно попроситись до туалету і вміти спілкуватись із іншими дітьми, ідеальним фактором було б ще те що ваша малеча вже відвідує дитячий садок, тому що саме там прививають навики самостійності і спілкування і взаємодії з іншими дітьми. Якщо усіх цих факторів вашій дитині ще не вистачає то швидше за все перше відвідування уроку з танців закінчиться його зривом. Якихось танцювальних навиків дитині мати не потрібно, бо саме цьому її навчатимуть тут. Група для найменших дітей створена для такої вікової категорії : 3-5 років. Коли ваша дитина досягає 5 років вона переводиться в групу для дітей її віку, найчастіше це група із дитячих сучасних танців.

Взуття :  це повинні бути чешки, для того щоб діти могли вільно працювати ступнями.

Одяг : дівчатка одіваються в купальник з довгим рукавом, або комбідрез, колготки і спідничка , ( волосся в низьку дульку ). Хлопчики – в спортивні брючки, футболки.

 • Korol-lev-akuna-matata
 • Pharrell-williams-happy
 • The-girly-team-macarena-ost-just-dance-2015

Як проходять уроки танців для найменших

Дитячі танці для дошкільнят складаються з декількох етапів, по скільки діти ще маленькі і зовсім не відчувають свого тіла, саме ці навички вони тут і здобувають, baby dance – це не я якийсь певний напрямок хореографії, це загально розвиваючий вид занять.

В нашій школі танцю уроки для дітей 3-4 років відбувається так :

 1. Розминка по колу.
 2. Розминка перед дзеркалом.
 3. Вивчення базових рухів перед дзеркалом.
 4. Вправи на взаємодію один з одним.
 5. Вправи на килимках, розтяжка.
 6. Ритміка (вправи на слух).
 7. Вивчення або повторення танцювальної композиції.
 8. Танцювальні розвиваючі ігри.

Танці маленьких дітей , коротка історія виникнення  baby dance

Хореографія для дітей дошкільного віку була започаткована з того часу коли взагалі виникло поняття танцю, і при найперших студіях танцю відкрили групи для дітей 3 років, такі ж групи були відкриті і у Львові, звичайно що з того часу багато чого змінилось, а саме методика викладання. Педагоги самі експериментували різні підходи для викладання таким діткам, щоб знайти саме той варіант який буде найкраще підходити дітям і буде їм доступним і зрозумілим. І з роками все ж таки дійшли до одного висновку , що найкраще діти раннього віку сприймають всю інформацію в тому числі і танцювальну в ігровій формі.

Якщо говорити про танці для дітей у Львові , то на сьогоднішній день існує безліч варіантів для ваших малят, це є як спеціалізовані заклади які розраховані лише на дошкільний вік, так і заклади в яких є як групи для наймолодших, так і уроки для всіх вікових категорій, зазвичай такими являються всі школи танцю, студії та інші заклади такого типу. Якщо Ви впевнені що у Вашої дитини є хист до танцю і це не лише задля здоров’я , то я б радила обирати заклади другого типу, тому що там дитина зможе розвиватись в хореографії і в старшому віці.

1️⃣ - З якого віку ваша студія набирає діток на танці ?

Наша студія набирає дітей починаючи із трьох з половиною років.

2️⃣ - Які стилі ваша студія може запропонувати для наймолодших діток ?

В нас ваші малята зможуть займатися в групі Baby dance , де вивчатимуть всі базові основи із сучасної хореографії, а також займатимуться азами з гімнастики та акробатики.

3️⃣ - Чи є змога у вашій студії відвідати пробне тренування з baby dance ?

- Так, для цього потрібно зв’язатися з нами, будь-яким зручним для вас способом : зателефонувавши, написавши нам на вайбер, телеграм, електронну пошту, месенджер.

4️⃣ - Від чого залежить ціна абонементу ?

- Ціна абонементу на пряму залежить від кількості тренувань на місяць, обраних вами. Актуальні ціни можна переглянути в нас на сайті.