One Life
  • ua
  • ru

Уроки з денсхола – танці для власного вдосконалення

Денсхол – вид танцю як і більшість вуличних стилів який пішов із Латинської Америки, а як ми всі знаємо хореографія там дуже відверта яка немає в собі місця для скованості та скромності.

З цього ми можемо зробити висновки, що уроки денсхолу для тих хто, ну дуже впевнені в собі або ж навпаки ті хто не мають впевненості але дуже б хотіли нею запастись. Прийшовши на навчання з денсхолу ви маєте розуміти що для того щоб навчитись ним володіти ви повинні забути про всі свої рамки та обмеження. Dancehall уроки відвідують як чоловіки так і жінки, але враховуючи те що в цьому стилі хореографії дуже багато елементів з застосуванням тазу, все ж частіше на заняттях з денсхолу зустрічаються жінки аніж чоловіки. Діти також можуть займатись денсхолом, але це також буває рідко, бо фізіологічно денсхол у них ще не може виглядати настільки гармонійно та амплітудно , як у дорослих дівчат.

  • RaggaReaggeDancehalldancehallclash
  • Yellow-claw-feat-beenie-man-bun-it-up
  • North_Unity_Sound_-_Daynjah-Devant_Moi_Bouge
 

Що входить до складу денсхол навчання

На денсхол уроках важливим фактором являється навчитись вправно вміти відділяти різні частини тіла та вміти рухати ними як окремо так і одночасно, ту немає такої величезної бази кроків як в хіп хопі наприклад, чи в бальній хореографії та навіть при цьому, денсхол – досить широкий, амплітудний, цікавий та пластичний і жорсткий танець одночасно.

Танець денсхол – базується на невеликій кількості рухів та він не буде виглядати довершеним якщо ви не будете цілком та повністю володіти своїм тілом, ви повинні відчувати кожну клітинку свого організму.

Головні пластичні елементи , які потрібно освоїти для того щоб освоїти стиль танцю денсхол :

  • Навчитись рухати плечовим відділом в різні напрямки
  • Грудною кліткою
  • Черевним відділом
  • Тазобедренним
  • Ноги, руки

( все це майже одночасно повинно задіюватись в танці )

Для чого потрібні dancehall уроки, та що вам потрібно для того щоб їх відвідувати

Денсхол уроки варто відвідувати навіть просто через те, що це ну дуже жіночний та навіть місцями сексуальний танець, це випрацьовує в дівчат не лише пластичність та танцювальність, але й впевненість в собі. Також dancehall – це хороша можливість для схуднення та підтягнення фігури у бажаний вами вигляд та форму, а ще завдяки цій хореографії дуже добре закачуються сідниці, хоч танець і далекий від всім нам відомого тверку.

Для того щоб відвідувати заняття денсхолу вам варто записатись на урок для початківців, якщо ви новачок в цьому виді хореографії, якщо ж ні то можете записуватись і в підготовлену групу.

Що стосується одягу, то  на перші уроки вартує брати з собою облягаючи лосини а бо дуже короткі шорти для того щоб бачити виконання всіх рухів, спортивне взуття і будя-який зручний вам верх.