+380-96-987-95-88
Замовити дзвінок
м. Львів вул. Райдужна 23
One Life
  • ua
  • ru
Пробний урок

Уроки зумби у Львові – для кого підходить цей стиль танцювального фітнесу

Зумба це мікс латиноамериканського танцю із фітнесом, це кардіонавантаження, яке сприяє не лише схудненню, але й хорошій координації та пластики, завдяки своїй танцювальній частині.

Частіше за все на уроки зумби приходять жінки які бажають схуднути та підтягнути і привести своє тіло в тонус, але в більш розвинених країнах цей вид фітнесу полюбляють і чоловіки, досить частим явищем є чоловік-інструктор із зумби.

Як проходять заняття зумби у Львові

Звичайно що тип зумби та набір хореографії цілком і повністю залежить від тренера який проводить заняття.

Урок із зумби може бути більше зорієнтованим на пластику латиноамериканського танцю, а може на інтенсив: стрибки,випади; або ж на сучасну хореографію.

В будь-якому випадку, не зважаючи на тип зумби, чи це зумба фітнес, чи танець зумба, на початку уроку завжди проводиться хороша розминка усіх частин тіла, по скільки такі заняття дуже активне, ваш організм повинен бути готовим до постійного зростання навантаження.

Після розминки виконуються завчені танцювальні комбінації, які повторяються раз за разом, при кожному повторенні збільшується темп, послідовність комбінацій обирає тренер, для того щоб випрацювати в своїх учнів ще кращу координацію.

Що вам потрібно мати при собі на уроки зумби:

  • Зручне спортивне взуття ( кеди, кросівки)
  • Зручні шорти або лосини чи спортивні штани
  • Футболка або спортивний топ,майка
  • Полотенце , вода ( для того щоб змочувати горло,якщо виникає така необхідність, адже вживати воду під час будь-яких занять – заборонено)

Уроки танцю зумба – вся користь, та результати після таких занять

В більшості всіх цікавить питання чи можна завдяки зумби схуднути ? Так, це дійсно правда, можливість схуднути завдяки заняттям зумби , є. Звичайно, що для того щоб був хороший та швидкий результат, ми повинні розуміти, що харчування також повинне бути відповідним. А також намагайтесь відвідувати уроки зумби регулярно і без пропусків.

Танець зумба – також тренує пам’ять, координацію та пластику, розробляє відчуття музичного ритму.

Уроки танцю зумби зазвичай проходять у вечірній , після робочий час, тому що заняття активні, які потребують багато енергії та витривалості.

Заняття зумби є хорошим закінченням робочого дня, також воно підіймає настрій та покращує кровообіг, від якого на пряму залежить наше самопочуття і в якійсь мірі здоров’я.

Ціна групових занять зумби у Львові становить від 350 грн. за 8 уроків, також можливий варіант індивідуальних занять, які обійдуться вам від 200 грн. за годину.