One Life
  • ua
  • ru

Зумба у Львові – для кого підходить цей стиль танцювального фітнесу

Zumba у Львові - це мікс латиноамериканського танцю із фітнесом, це кардіонавантаження, яке сприяє не лише схудненню, але й хорошій координації та пластиці, завдяки своїй танцювальній частині. В перекладі зумба – це швидко рухатись, або ж «жужати» на мові місцевих.

Частіше за все на уроки зумби приходять жінки які бажають схуднути та підтягнути і привести своє тіло в тонус, але в більш розвинених країнах цей вид фітнесу полюбляють і чоловіки, досить частим явищем є чоловік-інструктор із зумби.

Дуже часто можна зустріти визначення «зумба фітнес уроки» , це через те що багато хто не знає до чого віднести цей стиль занять -  до танцювальних чи до фітнес напрямків, але і так і так буде правильно. В порівнянні із звичайним фітнесом, уроки зумби проходять значно цікавіше, легше і піднесеніше, це наче міні вечірка, де одночасно можна і схуднути і тіло підтягнути і розслабитись потанцювавши в своє задоволення.

Зумба для початківців заманює до себе не лише набором цікавих рухів, але й різноманітною музикою також. Ще одна із переваг, уроки зумби для початківців – дають можливість схуднути без зайвих перевантажень та травм в порівнянні із іншими видами фітнесу, або ж тренажерним залом.

  • LatinoZumba
  • MichelTeloZumbaiLatinoBalladaCheChere
  • Zumbaeeyzumbaeyzumbalyalyayallyalzumbaheeeeyyyyzumba

Zumba у Львові, як проходять такі заняття

Звичайно що тип зумби та набір хореографії цілком і повністю залежить від тренера який проводить заняття. Тим паче зумба у Львові сильно відрізняється від оригінальної, такої яку виконують на її батьківщині, бо якби там не було але це повинно бути не лише в ногах , але й в крові.

Zumba у Львові не має в собі якихось замислуватих, незрозумілих чи складних рухів, а навпаки, кожен рух дуже простий у виконанні.

Урок із зумби може бути більше зорієнтованим на пластику латиноамериканського танцю, або ж на інтенсив, - це стрибки,випади, також можуть бути елементи сучасної хореографії.

В будь-якому випадку, не зважаючи на тип зумби чи це зумба для професіоналів чи зумба для початківців, або ж це зумба фітнес, чи танець зумба, на початку уроку завжди проводиться хороша розминка усіх частин тіла, по скільки такі заняття дуже активні, ваш організм повинен бути готовим до постійного зростання навантаження.

Після розминки виконуються завчені танцювальні комбінації, які повторяються раз за разом, при кожному повторенні збільшується темп, послідовність комбінацій обирає тренер, для того щоб випрацювати в своїх учнів ще кращу координацію.

Що вам потрібно мати при собі на уроки зумби:

Зручне спортивне взуття ( кеди, кросівки) Зручні шорти або лосини чи спортивні штани Футболка або спортивний топ, майка Полотенце , вода ( для того щоб змочувати горло, якщо виникає така необхідність, адже вживати воду під час будь-яких активних занять – заборонено)

Якщо вам цікаві уроки зумби для початківців, то ми із радістю дамо вам декілька порад яких потрібно притримуватись підчас занять :

  • Намагайтесь стати якомога ближче до тренера на перших заняттях, для того щоб краще вловлювати всі рухи за тренером і не відставати таким чином від групи.
  • Уроки із зумби дають змогу гарно схуднути та набути хорошої координації, тому для того щоб набути швидшого і кращого результату, намагайтесь ходити регулярно та не пропускати уроки. Не менш важливим в результаті є відповідне харчування паралельно з відвідуванням таких занять.
  • Також на результат буде впливати техніка вашого виконання зумби, адже багато хто виконує елементи поверхнево, а от результат хоче бачити на всі 100 %, та як ми знаємо такого не буває, бажаєте гарного результату – пропрацьовуйте кожен рух в повну силу.

Уроки танцю зумба – вся користь, та результати після таких занять

В більшості всіх цікавить питання чи можна завдяки зумбі схуднути ? Так, це дійсно правда, можливість схуднути завдяки заняттям зумби , є. Звичайно, що для того щоб був хороший та швидкий результат, ми повинні розуміти, що харчування також повинне бути відповідним. А також намагайтесь відвідувати уроки зумби регулярно і без пропусків.

Танець зумба – також тренує пам’ять, координацію та пластику, розробляє відчуття музичного ритму.

Уроки зумби зазвичай проходять у вечірній , після робочий час, тому що заняття активні, які потребують багато енергії та витривалості, після яких навряд чи вистачить сил ще на щось, але все ж таки це досить індивідуальний момент, де кому енергії навпаки прибавляється.

Заняття зумби є хорошим закінченням робочого дня, також воно підіймає настрій та покращує кровообіг, від якого на пряму залежить наше самопочуття і здоров’я.

Зумба у Львові на Сихові від нашої студії для вас почала своє функціонування, тому радо будемо бачити вас в нас на уроках та вже готові вдосконалюватись разом з вами. Наші уроки зумби для початківців, тому до нас може приєднатись кожен бажаючий, уроки зумби ускладнюються поступово.

Якщо ви ще в пошуку, і не знаєте як знайти те, що вам підійде, то завдяки введенню в пошуці : -  зумба фітнес Львів, дасть вам можливість великого вибору.