One Life
  • ua
  • ru

Студія розтяжки у Львові, що потрібно мати з собою для занять?

Розтяжкою можуть займатись усі бажаючі, не в залежності від статі та віку, звичайно найефективніше заняття з розтяжки в ранньому дитячому віці, тому що опорно-рухова система до кінця не сформована.

Та якщо у вас є велике бажання хорошої розтяжки можна набути в будь-якому віці, просто потрібно докласти більше зусиль, теж саме стосується і  шпагату.)

Прийшовши в студію стретчінгу вам потрібно взяти з собою:

Взуття : підійдуть звичайні шкарпетки.

Одяг : будь-який зручний для вас одяг – лосини, футболка, майка, топ, шорти, спортивні штани.

  • cassie-me-amp-u-dr-fresch-remix
  • francesco-rossi-feat-ozark-henry-godspeed-you-charming-horses
  • j-randall-spirit-of-the-radio

Школа стретчінга, як проходять уроки.

Обов’язковим елементом на у роках в студії розтяжки є хороша розминка, яка потрібна для того щоб уникнути травм при розтягуванні . Після цього, проходить розтяжка всіх частин тіла де є сухожилля, починаючи від шиї і закінчуючи ахілами . Окрім звичайного стретчінгу на килимках, для більшого результату може добавлятись інвентар який вам в цьому допоможе, наприклад : станок, резинки, підвищення у вигляді степ сходинок, trx – паски та інші.

Також прибільш вищому рівні підготовки застосовується парний стретчінг.

Для чого потрібні індивідуальні заняття стретчінгом ? Та його користь для вашого тіла.

Як і будь-які інші індивідуальні заняття, так і заняття стретчінгом проводяться індивідуально для того щоб швидше і краще його осилити.

Такий вид занять обирають хто лише починає займатись розтяжкою і раніше нічим не займався, або ж навпаки ті хто на більш вищому рівні і потребують посиленого заняття.

Взагалі стретчінг дуже корисний для всіх, завдяки йому наші м’язи довше не старіють, адже чим еластичніші наші м’язи та сухожилля тим молодшими вони виглядають і відчувають себе. Для тих хто полюбляє тренажерні зали та штанги, вже давно не секрет що при закачуванні м’язів обов’язково потрібна і розтяжка, для того щоб вони не забивались і не втрачали своєї еластичності.