One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Танці для дівчаток

Насправді сьогодні майже не існує поняття поділу танців на дівчачі  і хлопчачі, колись був чіткий поділ, але світ і світогляд міняється, тому ми все частіше можемо зустрічати чоловіків  у виконанні східних танців чи танців на пілоні, які раніше відносились лише до дівчачих.

Та все ж є танцювальні напрямки які самі по собі більш ніжні і витончен такі наприклад як : контемп ( contemporary), джаз фанк, модерн, бальна хореографія,  східні танці. Це ті танці які можуть танцювати діти.

  • Billie_eilish_-_wish_you_were_gay
  • Clean_bandit_feat_ellie_goulding_-_mama_morgan_page_remix
  • Sean_paul__j_balvin_-_contra_la_pared

Як  правильно обрати дитячі танці для дівчаток

Танці для дівчаток 5 років це йдуть узагальнюючі сучасні танці, які не спрямовані на якийсь один напрямок, це розвиток усієї опорно-рухової  системи.

Коли дівчинка стає старшою різновидів танців для дівчаток більшає, і тут виникає складність в правильності вибору сучасних танців для дівчат. Для того щоб не помилитись , зверніть більшу увагу на характер і побажання дитини, якщо ваша дівчинка спокійна і сором’язлива то швидше за все її зацікавлять такі напрямки , як : контемп, модерн, класична хореографія. Якщо ж навпаки , у вас активна і непосидюча дитина то їй в більшій мірі підійдуть : джаз фанк, хіп хоп, бальна хореографія, денсхолл та ін.. Та бувають випадки коли вибір лягає абсолютно протилежний очікуваному, тому ваша дитина має можливість відвідати усі уроки танців для дівчат і обрати те що їй буде більше до вподоби.

Як проходять уроки танців для дівчаток

Заняття з танців для дівчаток проходять так майже так само як і для хлопців, насиченість і складність уроку залежить від вікової категорії, чим молодша дитина тим легші заняття і навпаки, чим вона старша тим насичені ший і потужніший ритм на уроці. Не в залежності від віку на всіх уроках для дівчат є розтяжка, імпровізація, вивчення бази та вивчення танцювальних композицій.

У Львові величезний вибір танців для дівчаток. В нашій студії ми можемо вам запропонувати : класичну хореографію, контемп,модерн, джаз фанк та латину.