One Life
 • ua
 • ru

Все про уроки аргентинського танго

Вже з давніх-давен відомий стиль танцю аргентинське танго у всьому світі. Окрім аргентинського танго є також і інші види танго які зародились у інших країнах і по сьогоднішній день іде між ними боротьба за першість, та якби там не було найпопулярнішим вважається аргентинське танго.

Сама назва дає можливість беззаперечно зрозуміти звідки родом цей танець, так-так, це Аргентина, а не Іспанія як більшість думає.

 • Argentinskoe_tango_-_la_cumparsita__tango_argentino
 • Argentinskoe_tango_-_zapah_zhenshchini
 • Instrumentalnaja_muzika_argentinskoe_tango

Аргентинське танго поділяється на :

 • Професійне аргентинське танго
 • Соціальне аргентинське танго

Різниця між ними в тому, що професійне танцюють професіонали набуваючи цього професіоналізму із раннього дитинства, а соціальне танго може танцювати будь-хто і в будь-якому віці.

Якщо раніше соціальне аргентинське танго танцювали лише на вулицях Аргентини заради свого задоволення, то сьогодні ця хореографія популярна у всьому світі, в нас вона лише набуває популярності, в тому числі і у Львові, та це не заважає українським танцюристам відвідувати різні фестивалі та змагання із соціального танго як в Україні так і закордоном.

Що собою представляє школа аргентинського танцю

Всі ми прекрасно знаємо що цей танецьо танцюють в парі, адже танго – це пристрасть, експресія між двома. На груповий урок в школу аргентинського танго можна приходити як одному так із парою, адже навіть якщо ви прийшли із парою, то це зовсім не означає що ви будете танцювати із своїм партнером весь урок, тому що задача кожного соціального танцю дійти до того рівня, коли ви зможете танцювати з будь-яким партнером і імпровізуючи при цьому.

Заняття із аргентинського танго побудовано таким чином :

 • Розминка в стилі аргентинського танго
 • Повтор усіх базових чоловічих та жіночих елементів, окремо
 • Повтор усіх базових елементів в парі
 • Повтор усіх танцювальних композицій
 • Виконання танцювальних композицій , при цьому постійно змінюючи партнера
 • Імпровізація в парі.

Аргентинське танго – як проходить навчання

Найпопулярнішим сьогодні все ж таки є соціальне танго, тому що ним можуть займатись всі, незалежно танцювали раніше чи ні.

Та все одно існують групи які складаються з тих учнів які вже займаються певний період часу і вже володіють тією чи іншою технікою. І група для початківців, де вивчають самі початкові ази і повторюють їх кожного уроку. Ми розглянемо два варіанта проведення уроків в групах із соціального аргентинського танго.

Група для початківців. Урок обов'язково починається із розминки, після чого вивчаються , або вже повторюються вивчені раніше найелементарніші базові кроки( для початку вони виконуються окремо), потім тіж самі кроки повторюються відпрацьовуються в парі. За декілька уроків коли найголовніша база вивчена , відбувається навчання із імпровізації, вивчається правильне положення в парі та ведення партнером партнерші і виведення її в ту чи іншу фігуру. З кожним уроком база ускладнюється.

Професійна група. Урок також починається із розминки, повторюється чоловіча та жіноча техніки окремо, після чого відразу всі стають в пари та імпровізують. Якщо є готові танцювальні композиції, танцювальні постановки, повторюються і відкореговуються вони.