+380-63-041-50-57
Замовити дзвінок
One Life
 • ua
 • ru
Пробний урок

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Студія пілатесу у Львові, що потрібно мати з собою для занять ?

Що ж почнемо з того, що заняття буде проводити дипломований спеціаліст, про що засвідчує міжнародний сертифікат.

Хто займається пілатесом:

 • Пілатесом зазвичай займаються дорослі люди, ним можуть займатись як чоловіки так і жінки, але частіше за все, це все таки жінки, тому що чоловіки зазвичай обирають для себе тренажери і гантелі, але у випадку коли стаються якісь травми все одно шукають порятунку в пілатесу , бо це дуже корисно і допомагає швидше реабілітуватись.
  • Muzika_dlja_pilatesa
  • Muzika_dlja_pilatesa_-_bluebliss_
  • Muzika_dlja_pilatesa_-_flucturion

 

Дитячого пілатесу поки що не започаткували , як наприклад йогу, бо все ж таки в цьому виді фітнесу зустрічається той тип навантаження який є небажаним для дітей у ранньому та ранньому шкільному віці.

 

Взуття :

 • Це можуть бути як звичайні шкарпетки, так і легенькі кросівки, обирати Вам, але я б радила все ж таки надати перевагу шкарпеткам, тому що тоді Ви зможете пропрацьовувати навантаження всією довжиною ноги, чого Ви не зможете будучи в кросівках.

Одяг :

 • Форма яку Ви обираєте повинна бути придатна для активних занять, тобто, добре тянутись ( щоб не сковувати рух) і дозволяти Вашому тілу дихати, тому спрямовуйте свою увагу на склад тканини Вашого спортивного одягу. Це можуть бути : шорти, лосини,спортивні штани, футболка, майка, топ і т.п.

Як проходять заняття з пілатесу

На сьогоднішній день існує не один різновид занять з пілатесу, відповідно і уроки проходять по різному. Якщо говорити про комплекс вправ з пілатесу, який включає в себе всі різновиди і техніки, то заняття відбувається таким чином :

 1. Хороша розминка всієї опорно-рухової системи.
 2. Мінімальна розтяжка.
 3. Закачування усіх можливих м’язів на килимках (верхній-нижній прес, ягодиці, спина, косі м’язи живота і т.п.)
 4. Розробка суглобів (колінні, тазо-бедренні, плечеві і т.п.)
 5. Робота із реквізитом ( фіт-боли, резинки, гантелі,м’ячі і т.п.)
 6. Посилена розтяжка.
 7. Релакс

Коротка історія виникнення пілатесу, користь пілатесу для Вашого тіла .

Пілатес інколи прирівнюється до йоги, та насправді вони зовсім не схожі, схожість в них лише в тому що пілатес – це ціла наука так само як і йога . Пілатес був заснований лікарем Йозефом Пілатесом (звідси й назва), тому він і вважається дуже корисним . Ця система була розроблена досить давно, ще на початку 20 ст. в штатах, а якщо бути точнішою то в Нью-Йорку.

У Львові ж багато хто навіть в теперішній час не знає що таке пілатес, або ж навіть не чули про нього. Пілатес у Львові лише починає набувати своєї популярності коли закордоном вже не один десяток років майже усі голлівудські зірки за допомогою пілатесу слідкують за своєю фігурою і підтримують здоров’я.

Зараз стало популярним відкривати студії з пілатесу. У Львові студії із пілатесу поки що не існує, але заняття з пілатесу можна знайти в інших фітнес-центрах чи закладах такого типу, пілатес також зустрічається і в танцювальних студіях, школах танцю і т.п. Пілатес на Сихові у Львові знайти найлегше, адже саме в цьому районі найбільше спортивних центрів.

Що стосується ціни то , то вони майже скрізь однакові, якщо ми говоримо про великі фітнес-центри, то зазвичай до Вашого абонементу будуть входити декілька напрямків занять, цілий комплекс – відповідно і ціна буде вищою. Якщо ж Вас цікавить лише пілатес то у Львові можна знайти заклади де окремим уроком і за окремим абонементом проводять пілатес, ціни там будуть на порядок нижчими.

Користь пілатесу на рівень вища в порівнянні із іншими видами фітнесу, заняття пілатесом  дуже добре впливають на Ваш організм, як в плані схуднення, так і в підтриманні форми, розвитку постави, опорно-рухової системи та відновлення після травм як спортивних, так і побутових і іншого типу.