One Life
  • ua
  • ru

Значення латиноамериканських танців та їх розподіл

Насправді гамма латиноамериканської хореографії надзвичайно велика, багата та різнобарвна.

Латиноамериканські танець – це не різновид хореографії а напрямок бальної хореографії яка включає в себе велику кількість танцювальних жанрів, як професійних так і непрофесійних. Професійний підряд відноситься до однієї із програм яка має певні зазначені стандарти, а саме – це латиноамериканський стандарт, до непрофесійних відноситься соціальна хореографія.

Окрім цього розподілу існує ще один – це парні танці та непарні (соло), кожен із танців може бути як парним так і сольним.

Звичайно сказати коли саме виникли латиноамериканські танці неможливо, тому що це не один танець а ціла сукупність їх, тому кожен із них має свою історію виникнення.

Латиноамериканська хореографія – всі танці які до неї входять.

Якщо говорити про професійну латиноамериканську програму , то це : ча ча ча, румба, самба, сальса, джайв, пасадобль, танго.

До соціальних латинських танців відносять : сальса, сальса касіно, бачата, кізомба, аргентинське танго, мілонга.

Різниця між цими двома різновидами, як в виконанні ( кроках, базі), так і в музикальному супроводі. Із соціальних танців також відбуваються фестивалі і змагання, не на тому рівні що із професійних бальних танців.

Танцювальна школа One Life також має уроки із деяких латиноамериканських танців, а також надає послуги індивідуальних уроків, майже кожного із них, окрім цього ми також вносимо латиноамериканський подих в деякі із своїх сучасних постановок із джаз фанку, наприклад.

Як і хто танцює ті чи інші латиноамериканські танці, одяг , музика , і де можна відвідати уроки з латини.

Латиноамериканська програма яка має прописані стандарти повинна їм відповідати, як у виконанні так і у інших аспектах. Професійною латиною зазвичай починають займатись діти ще із раннього дитинства, для цього існують певні заклади які називають клубами бального танцю, із самого малечка діти приймають участь в різноманітних змаганнях, і якщо вони не покидають це заняття до дорослого віку то в них є можливість отримати кандидата в майстри спорту, адже цей різновид хореографії відноситься до спортивного виду танцю.

В кожного із видів такої хореографії  є відповідний костюм, взуття і музичний супровід. Хоч латиноамериканські танці рахуються парними, та бувають і винятки , для того щоб ті танцюристи в яких розпадається пара мали можливість танцювати далі, ввели програму латино-соло, зазвичай її танцюють дівчата, але інколи зустрічаються і хлопці.

Що стосується соціальної латини, то тут дещо простіше, колись соціальні танці танцювали лише для себе і свого задоволення, але сьогодні це вже досягло такого рівня що в принципі рівень виконання – бачати, сальси, кізомби і інших видів соціальної хореографії заслуговують щоб їх побачило ширше коло публіки. Тому вже декілька років підрід організовують змагання і фестивалі із соціальних танців. Латиноамериканські соціальні танці можна потанцювати та навчитись їм у спеціальних клубах та студіях соціальних танців,які в Україні саме набувають розвитку. Якщо говорити про одяг в якому танцюють соціальну латину, то тут взагалі немає ніяких обмежень, у жінок це можуть бути як брюки так і спідниці, плаття, шорти , будь що, у чоловіків точно так само, взуття підходить теж що і для професійних латиноамериканських танців.

Музикальним супроводом для соціальних латиноамериканських танців є різні ремікси найпопулярніших латиноамериканських треків.

З кожним роком все більшої популярності набуває весільна румба, це румба котра виконується під ніжну музику в цьому стилі, адже румба вважається танцем кохання.

Одним із найбільших відмінностей між професійними латиноамериканськими танцями і соціальним являється той факт, що соціальну хореографію танцюють лише дорослі люди, бальні латиноамериканські танці танцюють як дорослі так і діти.

Навчитись бальній латиноамериканській програмі можна в любому віці і будь кому, та навряд чи це все ж таки буде на високому рівні, на відміну від соціальної латини, соціальні танці – танцюють всі, неважливо від віку , статі та підготовки, зазвичай це дорослі люди яким подобається танцювати, які люблять таким способом розслаблятись після важкого робочого дня, і які в принципі абсолютно не мають ніякого відношення до професійного світу танцю.

Як професійним латиноамериканським танцям так і соціальним, важко навчиться в дома, легше це освоювати в спеціальних установах.

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!

                     

Коментарі (0)
Отменить Залишити коментар