One Life
  • ua
  • ru

Постановка весільного танцю самостійно: як досягти вершини

Весілля - важлива подія в житті будь-якої людини, а тому кожен мріє, щоб воно було найбільше запам'ятався для всіх, хто бере в ньому участь.Наречений і наречена готуються до свого першого танцю ретельно, оскільки він є обов'язковим епізодом всього весільного обряду.
Як поставити весільний танець так, щоб це було не просте хитання-стояння, а пристойний танець, який приголомшить всіх присутніх? Для звернення до хореографу катастрофічно не вистачає ні часу, ні можливостей. Залишається думати самому і самостійно репетирувати.

Весільні танці у Львові набувають все більшої популярності, молодята не хочуть більше просто танцювати так як вміють і хочуть чогось більшого та феєричнішого. Школа танцю у Львові One Life може запропонувати вам постановку весільного танцю за будь-якими побажаннями, це може бути навіть експрес-постановка, коли до весілля залишаються лічені дні, інші школи зазвичай не беруться, та нас це не лякає.

Можна поставити весільний танець самостійно


Постановка весільного танцю самостійно може починатися з перегляду відеороликів вже готових танців в соціальних мережах або на популярному сервері YouTube. Тут легко підбирається стиль, який сподобався обом, тобто нареченій і нареченому. При цьому завжди пам'ятайте, вибирати необхідно руху зручні.
Зіткнувшись з елементом, які викликає дискомфорт, краще відмовтеся від нього, якщо навіть він сподобався у виконанні інших молодят. У вашому виконанні він не буде виглядати. Не потрібно наповнювати танець і складними рухами.
Треба подумати про просте, відрепетирувати і зближає танцем. Так буде набагато краще, ніж складні па, які будуть виконуватися напружено, оскільки в їх думках буде одне: як станцювати, що не схибити на очах у запрошених гостей. В такому випадку по обличчях молодят вони швидко побачать відсутність легкості і присутність скутості.
Вирішуючи, як поставити весільний танець, продумати потрібно співвідношення танцю з весільними нарядами. Якщо останнє має додаткові деталі, наприклад, шлейф і кринолін, чіпкий декор і довгу фату, не зовсім зручне взуття, то постановка буде ускладнюватися.
Найкраще, якщо жених буде танцювати без верхнього вбрання або в растегнутой повністю. При наявності можливостей слід пару раз виконати танець в подібному плаття або в спідниці, яка на нього схожа. Це ж саме стосується і взуття.
Важливо враховувати розташування запрошених при виконанні танцю. Коли вони розташовуються з боків або з усіх боків, то танець необхідний «круглий», в якому будуть чергуватися елементи, звернені по черзі до присутніх. Переміщення повинні бути напівкруглими або круговими.
Коли гості бачать танцюючих з однієї лише сторони, потрібно прямий танець, з відкритими позами, що виконуються до глядачів особою. Переміщатися краще по колу, або прямолінійно.
Постановка весільного танцю самостійно враховує форму, розміри залу, в якому намічається торжество. Негарно виглядає танець, який передбачає топтання лише на місці, якщо весь зал доступний. Займати слід близько 75-80 відсотків його простору.
Питання стоїть обговорити з керівництвом, відвідати зал до торжества, щоб відрепетирувати весільний танець прямо там. Близько 5-10 хвилин, витрачених на це, зроблять молодих впевненими в урочистий день.

Як поставити весільний танець: відповіді на ці запитання


Весільний танець самостійно створюється молодими, які повинні знати, що він повинен приносити задоволення їм самим і виконуватися легко і невимушено. Музика вибирається виходячи з власних смаків. На неї повинні вдало лягати всі рухи. Він занадто довгим бути не повинен, щоб не втомлювати глядачів і самих виконавців. Для нього досить 2,5-3 хвилини.
Репетицію добре б записати на відеокамеру, щоб потім зробити аналіз, усунути помилки, а також освіжити в пам'яті руху і їх послідовність. Такий перегляд принесе впевненість, що танець є вашим.


Коли готується весільний танець самостійно, то можуть виникати помилки, типові практично для всіх:
• Не варто співати, якщо музика ваша улюблена і знайома, оскільки це буде кидатися в очі. Не потрібно підказок в танці. Якщо виникає в них потреба, то використовуються вони мінімально.
• Не дивіться по сторонам, розглядаючи зал. Це перший спільний танець, а тому вся увага партнеру, більше ніжності і романтичності.
• У парі все добре, виконання елементів окремо приносить незручності. Куди подіти свої руки? А пограйте сукнею, фатою, партнер - розташувавши руки за спиною і спереду. При впевненості в рухах руки можуть підніматися і опускатися, або схрещуватися за спиною.
• Танець відомий лише танцюристам. А тому не потрібна міміка, якщо щось йде не так. Не варто звертати увагу гостей на виниклі недоліки. У будь-якому випадку - посміхайтеся і будьте впевнені в собі і своїх діях.

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!!!

           

Коментарі (0)
Отменить Залишити коментар