One Life
  • ua
  • ru

Все про весільний танець бачата

Багато хто знає бачату як різновид соціального танцю а не весільного, і це правда, та останні роки все частіше її можна зустріти і на весіллі у вигляді першого танцю молодят.

Бачата – це й справді один із найпопулярніших соціальних танців, це латиноамериканський танець який не входить до бальної програми , а народився саме серед народу, людей-любителів які не мали якоїсь хореографічної освіти, але душа тягнулася до танцю. Завдяки своєму походженню бачата сама по собі дуже гарячий та дещо сексуальний танець, який виконується надзвичайно близько в парі.

Через те що бачата в деякій мірі еротичний танець багато хто вважає що вона не підходить як танець молодят, тому що може виглядати дуже вульгарно, але насправді це не так, чому , зараз поясню.

За рахунок того що для таких стилів постійно пишеться та фіксується і реміксується багато популярної музики, є такі музичні варіанти, які є дуже ніжними і романтичними, відповідно і весільний танець під таку музику буде таким же.

Тому ті хто більше цікавиться та розбирається в хореографії приходячи до танцювальної студії весільного танцю, просять в тренера вже не класичний весільний вальс, а весільну бачату, сальсу, румбу, кізомбу , танго чи ще якийсь інший варіант.

У Львові також вже зафіксовані пари які виконували в себе на весіллі саме весільний танець бачата.  

Весільна бачата, як проходять уроки

Якщо ви молодята, і захотіли на своєму святі затанцювати постановку у вигляді весільної бачати, але при цьому раніше ніколи не займались танцями, то ви повинні бути готові що вам для цього знадобиться дещо більше часу а ніж для вивчення звичайного повільного вальсу, тому що якби там не було, але слов’янам по техніці ближчий вальс а не латиноамериканська бачата, бо хотів ти чи ні , але хоча б раз в житті вальс кожен із нас та й танцював.

Для того щоб ваша весільна бачата вдалась на славу вам потрібно :

  • Обрати ту студію танцю в якій зможуть виконати вашу забаганку, адже далеко не кожен тренер розбирається та знає стиль бачати (в нашій студії – це можливо)
  • Записатись на індивідуальний урок
  • Обрати музику під яку б ви хотіли станцювати весільну бачату ( але це повинна бути музика в стилі бачата, нешвидкого темпу, тому що бачата виконується під певний рахунок), якщо у вас із вибором виникнуть проблеми , тренер вам запропонує свої варіанти.
  • Відвідати хоча б 10 уроків

Бачата на весіллі, - нікого не залишить байдужим

Дійсно, бачата на весіллі сподобається всім, навіть тим в кого старі погляди на життя, я зараз говорю про бабусь та дідусів, тому що весільна бачата може бути надзвичайно ніжною та романтичною, завдяки постійному переплітанню рук та погляду один на одного можна як найкраще передати всю теплоту ваших відносин та кохання. Весільний танець бачата стане цікавою перчинкою вашого свята, адже це новинка в світі весільних перших танців, цікавіше буде дивитись не лише на сам танець, музика також внесе свої переваги над звичайною звичною для всіх вальсовою, тим паче що сьогодні є і українські ремікси весільної бачати .

Ціна у Львові на весільну бачату така ж як і на інші весільні постановки від  200 грн. за урок.