One Life
  • ua
  • ru

Весільна кізомба у Львові

Весільна кізомба або кізомба молодят – це чудовий вибір для тих пар, хто не боїться експериментувати.

Кізомба – це сам по собі латиноамериканський танець, але не бальний, а танець прийшовший до нас із вулиць, його не можна назвати вуличним, це – соціальний танець, але це не заважає йому бути і першим танцем наречених.

Звичайно це незвичайний вибір, але такий танець стане справжнім феєрверком емоцій, вражень та почуттів, адже кізомба – чуттєва, особливо якщо це весільна кізомба, хоч соціальна кізомба являється досить сексуальною і близькою у виконанні двох партнерів, та в весільному варіанті її можна зробити дуже ніжною.

Танець – завжди напряму залежить від музичного супроводу, тому обравши правильно музику, ваш весільний танець може реалізувати усі ваші мрії щодо вашого першого танцю.

В чому особливості виконання весільної кізомби

Якщо порівнювати весільну кізомбу із будь-яким іншим весільним танцем, то звичайно відмінностей багато, а саме :

  • Незвична музика
  • Зовсім інший ритм
  • База притаманна лише кізомбі
  • Цікаві фігури та підтримки
  • Велика важливість вміння партнера вести партнерку за собою в танці.

Для того щоб осилити весільну кізомбу вам знадобиться дещо більше уроків, а ніж на вивчення звичайного вальсу, тому що нам ця хореографія менш притаманна ніж звична , класична.

Як проходять уроки з весільної кізомби у Львові та що вам потрібно знати, щоб відвідати такі уроки

Є звичайні уроки із соціальної кізомби, та якщо ви йдете на уроки із намірами станцювати постановку весільної кізомби в себе на весіллі, і у вас не так багато часу, то вам варто обрати індивідуальні заняття. На індивідуальних заняттях вся увага тренера буде спрямована лише на вас, тим паче що в групі весільну кізомбу не вивчають, це індивідуальне прохання.

Обравши студію танцю де займаються вивченням весільної кізомби, вам потрібно записатись на урок. Наступним важливим кроком є обрання музики, але в цьому випадку краще порадитись відразу із тренером, щоб обраний вами аудіо запис і справді був тією музикою, під яку можна станцювати кізомбу на весілля.

На тренування вам обов’язково потрібно мати з собою змінне зручне взуття та одяг.

На першому уроці завжди вивчається база, основні кроки та положення і весільна кізомба не виняток. На наступних уроках вивчається і ставиться сама постановка, на останніх уроках відпрацьовується техніка та мілкі елементи, а також перевіряється зручність весільного взуття та кілець від весільного плаття, якщо такі є.

Ціна індивідуального заняття у Львові на весільну кізомбу від 200 грн. за урок. Записуйтесь на урок, не бійтесь експериментувати !)

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!!!