One Life
  • ua
  • ru

Уроки з танцю вог, що за стиль та хто його танцює

Вог, вокінг, вакінг, vogue – як цей танець тільки не називають, танець руками в поєднанні із моделінгом та позами, сьогодні він набуває все більшої і більшої популярності та й технічно також розвивається. З кожним днем танець вог стає все багатшим на хореографію.

Стиль який ще далеко не всім відомий та зрозумілий, але слово це знають і чули всі. Вог танцюють як хлопці так і дівчата хоча він дуже манерний, але по скільки буре свій початок із сфери моди, а там як нам відомо присутні і чоловіки і жінки, тому і стиль цього танцю також універсальний.

Якщо раніше вокінг танцювали лише підлітки і молодь, то сьогодні його виконують всі бажаючі, як діти так і дорослі, а також не важливо займались ви раніше чи ні, вог осилити під силу кожному.

Як проходять уроки з танцю Вог для початківців та особливості його виконання

Як завжди урок починається із розминки, після чого починається вивчення бази елементів рук, по скільки основна частина хореографія складається з них, не знаючи бази вловити хореографію важко, адже зазвичай елементи руками виконуються дуже швидко, при цьому включаючи в себе дуже багато мілких рухів.

Вакінг включає в себе : проходку, зафіксовані пози та положення, повороти, падіння в партер і звичайно що основна частина – це величезна кількість елементів руками.

Уроки танцю Вог – що вони дають та що потрібно для того щоб відвідувати такі заняття

Танець vogue  - насамперед добавляє виконавцю впевненості в собі, манерності, що дуже потрібно дівчатам, пластичності та жіночності.

Якщо ви обираєте танець для того щоб схуднути чи привести своє тіло в форму, то вог не той стиль, який вам підійде, хоч і він інколи буває досить енергійним та виснажливим, та все ж більше спрямований на чітке та епатажне виконання мілких, нешироких рухів.

Для того щоб займатись вогом, вам не потрібно володіти будь-якою технічною хореографічною базою, тому якщо ви раніше ніколи не танцювали та захотіли раптом спробувати щось неординарне та цікаве, то вам дорога сме на вокінг. Варто лише записатись на урок та в групу яка по підготовці вам підходитиме, наприклад група для початківців або група «про», якщо ви раніше вже танцювали та маєте підготовку.