One Life
 • ua
 • ru

Уроки боді балету для дорослих – це не якась недосяжна мрія

Є школи балету або інші танцювальні заклади, які включають в свої заняття й уроки балету для дорослих і наша студія не є винятком.

Тому для усіх тих хто мріяв про заняття класичною хореографією для дорослих є хороша новина, є уроки з боді балету де ви можете наздогнати всі втрачені моменти в минулому та не використані шанси.

Боді балетом  - займаються усі бажаючі, як ті хто хоче доторкнутись до високого мистецтва класичного танцю, так і ті хто бажає за допомогою цього виду заняття підтягнути свої тілесні форми та набути фігуру і осанку балерини, або ж балеруна.)

 • Bodi-balet-tanec-dushi-skripka
 • Bodi-balet-quot-babochka
 • Stretching-9733-bodi-balet

Як проходять заняття з боді балетоу для дорослих та чим вони відрізняються від уроків провідних танцюристів

Боді балетом займаються люди виключно для себе, для власного задоволення та фізичного здоров’я, а не для того щоб танцювати в майбутньому провідні партії в балетних виставах, адже всім нам відомо що для того щоб стати професійною балериною потрібно танцювати із самого малечку.

Уроки з балету для дорослих проходять дещо по іншому в порівнянні із стандартним уроком класичної хореографії та все ж таки схожих моментів у них також дуже багато.

Почавши займатись боді балетом для дорослих на самих початках, навчання відбувається таким чином як і на уроках класичного танцю для дітей, саме:

 • розпрацьовуються всі види виворотності, гнучкість, розтяжка, підйоми та стопи
 • вивчається вся класична база біля станка ( екзерсис)
 • розробляється екзерсис на середині залу
 • вивчається на середині: адажіо (повільна частина) та алегро ( швидка частина, стрибки)
 • діагональ ( стрибки та жіноча техніка)
 • жіноча техніка на середині залу
 • вивчення невеличких хореографічних постановок

Це якраз і є всі ті схожості із уроками з класичного балету. Що стосується відмінностей, то  - це запровадження в заняття балетом елементів фітнесу, тому інколи і виникають сперечання, боді балет – це фітнес напрямок чи все ж таки хореографічний напрямок.

Що дає дорослим людям заняття боді балетом, та що потрібно для того щоб відвідувати школу балету

Заняття балетом для дорослих, насамперед дасть вам хороший настрій та самопочуття, покращить ваш кровообіг а з цим і здоров’я, поліпшить осанку та добавить вашим рухам граційності та пластичності, а також завдяки заняттям з боді балету можна добре схуднути та отримати гарну підтягнуту фізичну форму.

Для того щоб відвідувати школу балету для дорослих вам не потрібно бути якимось чи якоюсь особливою, якихось певних навиків мати також не потрібно на заняттях з боді балету вам їх прив’ють, тому із впевненістю можете йти і записуватись на пробний урок.

Класична хореографія сама по собі вимагає високої витривалості, тому ви повинні бути готові до цього, через цей фактор і закладів є не така вже й велика кількість яка б займалась викладанням уроків класичної хореографії для  дорослих, тому вам доведеться трішки витратити час на пошуки. Записуючись на перше пробне заняття з боді балету уточніть ступінь складності занять, якщо ви раніше ніколи не займались хореографією, щоб ви могли б себе якомога комфортніше почувати на уроках.

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!!!