+380-96-987-95-88
Замовити дзвінок
м. Львів вул. Райдужна 23
One Life
  • ua
  • ru
Пробний урок

Уроки lady style – одне із найулюбленіших занять наших дівчат

Все одно як називати цей стиль танцю: lady style, латина соло, чи ще якось по іншому, але за назвою стає відразу зрозуміло, що напрямок цієї хореографії латиноамериканський.

У всіх країнах світу уроки lady style – є найпопулярнішими  і найулюбленішими серед жіночого оточення, тому що латиноамериканські танці завжди нас захоплювали своєю запальною музикою та хореографією, пластичністю і сексуальністю в деякій мірі. Окрім цього великою перевагою цього танцювального стилю є можливість танцювати його без пари, адже як нам відомо, що чоловіки менш схильні в зрілому віці до танців і не мають такої тяга до цього мистецтва , як у жінок.

Латина соло надає його виконавицям граційності та пластичності, жіночності та сексуальності, також завдяки таким урокам можна худнути та підтримувати свою фізичну форму в хорошому стані. Уроки lady style також покращують координацію та настрій після важкого робочого дня.

Lady style танці – які включають в себе велику кількість латиноамериканської хореографії

І справді перелік який входить до леді стайл, величезний. Зазвичай стилі які входять в урок залежать від того чим володіє ваш тренер, є вузькопрофільні заняття на яких танцюють лише якийсь один напрямок , наприклад кізомбу чи бачату.

Перелік танців які можуть входити та розімчатись на уроках леді стайл :

  • Бачата
  • Кізомба
  • Сальса
  • Ча ча ча
  • Румба
  • Самба
  • Танго

Також ці танці можуть міксуватись та поєднуватись між собою.

Що потрібно для того щоб відвідувати  уроки з lady style dance, та структура таких занять

Заняття із латини соло проводять  в більшості шкіл, тому записатись на урок не складе для вас якихось труднощів, просто в першу чергу звертайте увагу на тренера, чим більшою кількістю танцювальних напрямків він володіє, тим цікавішими будуть ваші уроки.

Намагайтесь записатись в групу для початківців, якщо ви раніше не займались. На початку уроку завжди проводиться розігрів, а потім вивчення бази в залежності від стилю який ви вивчаєте на уроці, пізніше з вивчених елементів складаються танцювальні композиції , над якими ви працюєте далі.

Також для уроків lady style вам знадобиться відповідна форма одягу : буд-який зручний для вас верх, вільна коротка спідниця, босоніжки з латинським каблуком.

Ціна таких уроків становить від 350 грн за 8 занять в місяць, або ж 200 грн. за індивідуальний .