One Life
 • ua
 • ru

Уроки lady style – одне із найулюбленіших занять наших дівчат

Все одно як називати цей стиль танцю: lady style, латина соло, чи ще якось по іншому, але за назвою стає відразу зрозуміло, що напрямок цієї хореографії латиноамериканський.

У всіх країнах світу уроки lady style – є найпопулярнішими  і найулюбленішими серед жіночого оточення, тому що латиноамериканські танці завжди нас захоплювали своєю запальною музикою та хореографією, пластичністю і сексуальністю в деякій мірі. Окрім цього великою перевагою цього танцювального стилю є можливість танцювати його без пари, адже як нам відомо, що чоловіки менш схильні в зрілому віці до танців і не мають такої тяга до цього мистецтва , як у жінок.

Латина соло надає його виконавицям граційності та пластичності, жіночності та сексуальності, також завдяки таким урокам можна худнути та підтримувати свою фізичну форму в хорошому стані. Уроки lady style також покращують координацію та настрій після важкого робочого дня.

 • Ledi_stajl_-_otchetnik_beng
 • LenySexyladystylebachata
 • ShaggyHeySexyLadySexyhotIlovemyyourgirlputitonmeBrian

Lady style танці – які включають в себе велику кількість латиноамериканської хореографії

І справді перелік який входить до леді стайл, величезний. Зазвичай стилі які входять в урок залежать від того чим володіє ваш тренер, є вузькопрофільні заняття на яких танцюють лише якийсь один напрямок , наприклад кізомбу чи бачату.

Перелік танців які можуть входити та розімчатись на уроках леді стайл :

 • Бачата
 • Кізомба
 • Сальса
 • Ча ча ча
 • Румба
 • Самба
 • Танго

Також ці танці можуть міксуватись та поєднуватись між собою.

Що потрібно для того щоб відвідувати  уроки з lady style dance, та структура таких занять

Заняття із латини соло проводять  в більшості шкіл, тому записатись на урок не складе для вас якихось труднощів, просто в першу чергу звертайте увагу на тренера, чим більшою кількістю танцювальних напрямків він володіє, тим цікавішими будуть ваші уроки.

Намагайтесь записатись в групу для початківців, якщо ви раніше не займались. На початку уроку завжди проводиться розігрів, а потім вивчення бази в залежності від стилю який ви вивчаєте на уроці, пізніше з вивчених елементів складаються танцювальні композиції , над якими ви працюєте далі.

Також для уроків lady style вам знадобиться відповідна форма одягу : буд-який зручний для вас верх, вільна коротка спідниця, босоніжки з латинським каблуком.

 

             

1️⃣ - Що включає в себе стиль – lady style?

Lady style ( Latina solo ) – це мікс латиноамериканських танців, які виконуються без партнера, лише жінками.

2️⃣ - Для якої вікової категорії у ваші студії викладається стиль танцю lady style ?

Latina solo – це стиль для дорослих, без вікових обмежень.

3️⃣ - Чи є змога у вашій студії відвідати пробне тренування з lady style ?

Так, для цього потрібно зв’язатися з нами, будь-яким зручним для вас способом : зателефонувавши, написавши нам на вайбер, телеграм, електронну пошту, месенджер.

4️⃣ - Від чого залежить ціна абонементу ?

Ціна абонементу на пряму залежить від кількості тренувань на місяць, обраних вами. Актуальні ціни можна переглянути в нас на сайті.