One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Школа танців з контемпу  - що потрібно мати із собою для занять ?

Хто займається контемпом:

  • Контемпом займаються як жіноча половина так і чоловіча половина людства. Існує також і дитячий контемп, в цьому випадку ситуація краща, адже діти легше піддаються навчанню і розтягуванню, бо вони ще повністю несформовані, таким чином дітей легше підготувати для виконання якихось складних елементів у майбутньому.

Взуття :

  • Що ж стосується взуття, то тут також є певні особливості, контемпорарі танцюється : босим, в носках, або ж навіть в одному носку ( який одівається на ту ногу на якій виконуються якісь обертальні елементи, піруети чи щось в цьому дусі), в напівчешках ( цей варіант зустрічається рідко), існують також спеціальний захист для стоп ( який закриває лише подушечки, а пальці залишаються відкритими, вважається професійним варіантом взуття для контемпу).

Одяг:

  • Якщо говорити про звичайне тренування і танцю контемп, то основним фактором вашої форми являється зручність, це повинен бути зручний одяг який має здатність тянутись, розтягуватись, так щоб не сковувати ваш рух. Адже контемп це танець іж дуже широками елементами, з великими кидками ніг, із шпагатами і різними акробатичними елементами.
  • Є студії танцю і танцювальні школи які диктують тип форми навіть на заняття, де всі танцюристи одіті однаково , в однакові купальники, шорти, хітони і напівчешки. Більш сучасні школи танцю дозволяють вільну форму одягу.

Уроки з контемпу ,особливості виконання стилю контемпорарі.

Контемп граційний та витончений танець, який вміє гарно передати стан душі танцюриста його переживання, сюжет який він хоче донести глядачеві. Окрім цієї сторони, в контемпі багато технічних моментів без яких був би не можливим цей стиль танцю. Уроки контемпу, обов’язково включають в себе класичну частину і розтяжку, а також віртуозну техніку.

Через ці особливості оволодіти контемпом стає дещо важче а ніж іншими напрямками.

Контемп для початківців дасть вам можливість зрозуміти всі ази цього нелегкого стилю, адже вклинитись на уроці в групу з контемпу яка вже деякий час займається початківцю буде досить важко.

  • Fleurie-out-of-the-blue
  • Logic-ragnbone-man-broken-people-ost-jarkost
  • Tungevaag-raaban-feat-jeffrey-james-cold-blood

Коротка історія заснування танцю контемпу у Львові.

Контемпорарі у Львові являється популярним танцем, особливо у вигляді перфоменсу і контактної імпровізації. Львів завжди вважався містом високої культури, по скільки балет завжди був в нашому місті головним представником хореографічного мистецтва , тому завдяки цьому модернізований балет швидко набув прихильників. Уроки з контемпу можна знайти майже у всіх танцювальних студіях Львова. Ціни на заняття з контемпу ті ж самі що й на інші напрямки танців, в порівнянні із іншими містами України де контемпорарі на високому рівні, ціни на уроки з контемпу порівняно низькі.

Контемпом можна займатись як в групі так і індивідуально, для того щоб розібрати всі технічні елементи.

Існують також студії танцю які спрямовані лише на модерн і контемп і не включають в себе інші стилі танців, але у Львові на даний момент таких не існує. Досить часто при школах танцю створюються модернізовані балети або шоу-балети в стилі контемпорарі в які входять люди в яких виконавський рівень вже досить високий і професійних, початківців відповідно не беруть до таких шоу балетів. Контемпом також займаються при хореографічних студіях чи театрах. У Львові існує така трупа при Львівському театрі опери та балету.

1️⃣ - Чи є у вас група із контемпу для початківців ?

Так, в нашій студії викладають контемп, як для початківців, так і для професіоналів.

2️⃣ - Для яких вікових груп викладають контемп у вашій студії ?

Всі групи з контемпу поділені за віком. Починаючи, - від молодшого шкільного віку, закінчуючи віком в 40 років.

3️⃣ - Чи є змога у вашій студії відвідати пробне тренування з контемпу ?

Так, для цього потрібно зв’язатися з нами, будь-яким зручним для вас способом : зателефонувавши, написавши нам на вайбер, телеграм, електронну пошту, месенджер.

4️⃣ - Від чого залежить ціна абонементу ?

Ціна абонементу на пряму залежить від кількості тренувань на місяць, обраних вами. Актуальні ціни можна переглянути в нас на сайті.