+380-96-987-95-88
Замовити дзвінок
м. Львів вул. Райдужна 23
One Life
  • ua
  • ru
Пробний урок

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Школа танців з джаз фанку - що потрібно мати із собою для занять ?

Хто займається джаз фанком:

  • Уроки з цього виду танцю підходять як для дівчатам так і для чоловіків, танцюють jazz funk і діти.

Взуття:

  • Головним моментом являється змінне взуття ( взуття в якому ви не ходите по вулиці) - це можуть бути : кеди, кросівки, взуття на підборах, джазовки…

Одяг:

  • Форма ж одягу довільна.)) Але не забувайте, Ви повинні не лише гарно і сучасно виглядати в одязі який обирете , але й мати змогу в ньому вільно рухатись!)

У Львові так  як і у інших містах нашої країни чи закордоном певної форми для стилю jazz funk немає. На урок ви приходите в тому в чому вам зручно,  напрямок джаз фанк вимагає від себе стилю фешн, чим модніше тим краще, основне не забувати що вам ще в цьому рухатись.)

Уроки джаз фанку ,особливості виконання стилю jazz funk.

Цей стиль танцю сам по собі для дуже впевнених і експресивних людей, для тих хто не боїться експериментувати над своїм образом, або ж навпаки для тих хто немає впевненості в собі і не вміє розслаблятись і знаходиться в постійній напрузі і скутий у своїх рухах і бажаннях, не вміє перевтілюватись. Уроки джаз фанку вам точно допоможуть навчитись розкриватись з нових сторін і не боятись втілювати свої мрії в реальність.

В школі танців на уроці з напрямку jazz funk також ви навчитесь цілком і повністю володіти своїм тілом, адже там величезна кількість різних елементів і технік, окрім цього набудете хорошої і швидкої координації рухів.

  • Сlara-mae-rooftop
  • Rozes-i-dont
  • Tungevaag-raaban-feat-luana-kiara-bad-boy
 

Коротка історія заснування танцю джаз фанк у студіях танцю Львова.

Jazz funk у Львові в порівнянні із столицею з’явився не так давно, усього лиш декілька років тому, а взагалі історія його виникнення обумовлюється не одним десятком років. Сьогодні у Львові майже в кожній  школі можна знайти уроки з цього напрямку. Він досить важко і довго приживався на наших теренах, адже не підлягає під застарілі погляди більшості населення нашої держави, в тому числі це стосується і Львова. Джаз фанк для початківців також існує, просто по приходу в певну танцювальну студію вам варто вказати на цей факт, якщо ви новачок то вас відправлять на заняття де відбуваються  уроки для початківців.

Що стосується ціни на уроки з стилю jazz funk, в порівнянні із центральною частиною нашої Батьківщини, то у Львові  вона досить помірна або ж ближче до низької . Величина ціни в основному залежить від кількості уроків і від рівня і професіоналізму тренера який веде цю групу.