One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Джаз фанк (jazz funk) у львові - що потрібно мати із собою для занять ?

Заснування цього стилю як і більшість інших вуличних пішов із Америки, та навіть ті хто узаконив його як повноцінний стиль сучасної хореографії не в курсі, чому його назвали саме jazz funk, адже послухавши музику під яку відбувається виконання цього танцю, можна відразу зрозуміти, що до джазової немає ніякого відношення.

Ні для кого не секрет що засновники будь-якої модної течії, є люди шоу-бізнесу, і найчастіше – це голівудські зірки та поп-виконавці. Завдяки тому що такі популярні особистості, як Бейонс, Брітні Спірс, Мадонна, Джанет Джексон та іншими, були включені елементи джаз фанку в кліпи із їхнім виконанням, навчання з джаз фанку і набуло широкої популярності у всьому світі і ми теж не виняток.

Уроки з джаз фанку у Львові також часто проводяться за  прикладом зарубіжних відео-уроків та різних подібних матеріалів, адже відвідувати уроки з джаз фанку на батьківщині заснування цього стилю задоволення не з дешевих, тому не кожен може собі це дозволити, але з кожним роком в нас все більшає педагогів які мали змогу навчатись далеко за кордоном у найкращих, для того щоб проводити уроки з джаз фанку у Львові на вищому рівні.

Хто займається джаз фанком:

Уроки з цього виду танцю підходять як для дівчатам так і для чоловіків, танцюють jazz funk і діти. В нашій студії знайдеться місце і групи як для професіоналів в цьому стилів, так і для аматорів.

Відвідуючи джаз фанк уроки вам знадобляться -

Взуття:

Головним моментом являється змінне взуття ( взуття в якому ви не ходите по вулиці) - це можуть бути : кеди, кросівки, взуття на підборах, джазовки…

Одяг:

Форма ж одягу довільна.)) Але не забувайте, Ви повинні не лише гарно і сучасно виглядати в одязі який обирете , але й мати змогу в ньому вільно рухатись!)

Уроки з джаз фанку не вимагають якоїсь певної форми одягу для занять. На урок ви приходите в тому в чому вам зручно,  напрямок jazz funk вимагає від себе стилю фешн, чим модніше тим краще, основне не забувати що вам ще в цьому рухатись.)

Школа танців з джаз фанку (jazz funk) One Life пропонує уроки джаз фанку

Школа танців з джаз фанку One Life надає можливість кожному навчитись танцювати цей стиль ,  завдяки своїм професійним тренерам які відповідально підходять до вивчення хореографії та навчання цим азам своїх учнів.

Навчання джаз фанку відбувається поступово, від найпростішого і до складнішого. Джаз фанк в Львові набуває з кожним днем все більшого розвитку, тому і ми намагаємось не пасти задніх.

 

Цей стиль танцю сам по собі для дуже впевнених і експресивних людей, для тих хто не боїться експериментувати над своїм образом, або ж навпаки для тих хто немає впевненості в собі і не вміє розслаблятись і знаходиться в постійній напрузі і скутий у своїх рухах і бажаннях, не вміє перевтілюватись, і наша школа танцю з джаз фанку допоможе вам набути цих якостей. Уроки джаз фанку вам точно допоможуть навчитись розкриватись з нових сторін і не боятись втілювати свої мрії в реальність.

В школі танців на уроці jazz funk choreography також ви навчитесь цілком і повністю володіти своїм тілом, адже там величезна кількість різних елементів і технік, окрім цього набудете хорошої і швидкої координації рухів. Хоч навчання з джаз фанку включає в себе багато техніки і з інших стилів, таких наприклад, як : вакінг, стріт джазу, із різними позуваннями, технікою рук та іншим, та не дивлячись на це, jazz funk не лишився своєї самобутності та складності виконання.

  • Сlara-mae-rooftop
  • Rozes-i-dont
  • Tungevaag-raaban-feat-luana-kiara-bad-boy
 

Як зародились уроки танців джаз фанку (jazz funk) у Львові

Уроки з джаз фанку у Львові в порівнянні із столицею з’явилися не так давно, усього лиш декілька років тому, а взагалі історія його виникнення обумовлюється не одним десятком років. Сьогодні джаз фанк в Львові можна знайти майже  в кожній  школі. Він досить важко і довго приживався на наших теренах, адже не підлягає під застарілі погляди більшості населення нашої держави, в тому числі це стосується і Львова. Джаз фанк для початківців також існує, просто по приходу в певну танцювальну студію вам варто вказати на цей факт, якщо ви новачок то вас відправлять на заняття де відбуваються  уроки для початківців. Якщо ви шукаєте джаз фанк для початківців, то сміливо можете приходити на наші заняття. Джаз фанк для початківців представляє собою, детальне та поступове вивчення усієї потрібної бази, для того щоб в майбутньому була можливість перейти до вивчення більш складних елементів.

Наша школа танців з джаз фанку пропонує дуже лояльні ціни на всі стилі занять. Що стосується ціни на заняття з jazz funk, в порівнянні із центральною частиною нашої Батьківщини, то на джаз фанк в Львові  вона досить помірна або ж ближче до низької . Величина ціни в основному залежить від кількості уроків і від рівня і професіоналізму тренера який веде цю групу.  

1️⃣ - Чи є у вас група із джаз фанку для початківців ?

Так, в нашій студії викладають джаз фанк, як для початківців, так і для професіоналів.

2️⃣ - Чи є у вашій студії групи для дорослих із джаз фанку ?

Найстарша вікова група із джаз фанку у нашій студії, - 13 – 20 років.

3️⃣ - Чи є змога у вашій студії відвідати пробне тренування з джаз фанку ?

Так, для цього потрібно зв’язатися з нами, будь-яким зручним для вас способом : зателефонувавши, написавши нам на вайбер, телеграм, електронну пошту, месенджер.

4️⃣ - Чи приймають участь у змаганнях та фестах , ваші групи із джаз фанку ?

Так, регулярно, мінімум три рази на рік , наші групи відвідують різні заходи в Україні, та за її межами.