One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Танці для хлопчиків

Зазвичай батьки хлопчиків намагаються якомога швидше віддати своє чадо на якісь заняття, будь то якийсь різновид спорту або ж танцю,  в першу чергу – це для того щоб дитина могла хоча б трохи використати своєї енергії, а як нам відомо хлопці в основному всі дуже активні та енергійні, в другу чергу – для того щоб не мали часу на якісь дурощі і лише в третю чергу – для того щоб чомусь навчитись або ж для розвитку, і лише в окремих випадках  - для здоров’я.

На жаль це дещо хибне поняття. Тому що танці для хлопчиків відіграють абсолютно іншу роль, батьки приводячи дитину на сучасні танці для хлопчиків звертаються до тренера з таким проханням :  - Поганяйте його добренько щоб він вже в дома  хату не розносив!)))Смішно, але задача тренера не вибити з дитини всю “дурь” і енергію а привити дитині поняття дисципліни і порядку.))

  • Jordan-jay-feat-ellis-all-that-she-wants
  • Turbotronic-lucky-jump-radio-edit
  • Tim-van-werd-balkan-disco-crime-zcene-remix

Звичайно чим швидше ви віддасте свою дитину на дитячі танці для хлопчиків, тим швидше буде результат.

На які танці віддати хлопчика

Насправді сьогодні це не проблема бо вибір величезний, але через такий широкий різновид дитячих сучасних танців для хлопчиків в батьків розбігаються очі. Якщо ви чуєте що ваше дитя марить якимось певним напрямком відразу ведіть його туди , навіть якщо ви іншої думки і хотіли б відвести його на щось інше. Не факт що відвідавши той стиль який хлопчик так хотів, він не змінить своєї думки, можливий такий варіант що дитина передумає, адже якщо це хлопчик років 5 він ще сам до кінця не розуміє що він хоче, якщо це хлопчик років 10 то він для себе шукатиме в першу чергу друзів і тренера який йому прийдеться по душі, тому для цього вам дається можливість відвідати всі уроки танців для хлопчиків які відповідатимуть його віковій категорії. Таким чином ви знайдете те від чого ваш танцюрист отримуватиме задоволення і не створюватиме вам проблем в вигляді кожного разу змушування йти на заняття.

Як проходять і які бувають сучасні танці для хлопчиків

Найпопулярнішими серед хлопчачих танців звичайно є : брейкданс і хіп хоп, взагалі сьогодні хлопці танцюють все і ніжний контемп і манерний джаз фанк.

Зазвичай групи не розподіляють на дівчачі та хлопчачі – займаються всі разом, розділення іде лише на вікові категорії, тому урок проходить стандартно : розминка , танцювальна частина уроку, вивчення якихось нових танцювальних елементів, бази, розтяжка, якщо є то акробатичні елементи та танцювальні комбінації та цілі танцювальні постановки.