One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Контемп для дітей в школі танцю , що потрібно для заняття

Які діти і з якого віку займаються контемпом

Стилем танцю контемпорарі можуть займатись діти  починаючи із молодшого шкільного віку. Ще краще якщо в них є підготовка, така наприклад, як : художня чи спортивна гімнастика, класична хореографія, це дуже допоможе при вивченню contemporary.  Танець контемпорарі підходить як для хлопчиків так і для дівчаток, адже в ньому існує декілька форм виконання, а саме : контемп соло, контем дует ( як парний так і непарний), груповий контемп.

Взуття :

Взагалі в ідеальному варіанті контемпорарі для дітей і для дорослих виконується босоніж, але коли діти ще не дуже добре володіють contemporary, то одіваються шкарпетки або ж напівчешки , це вбереже вашу дитину від травм та подряпин, важливо пам’ятати що шкарпетки повинні бути якомога простіші щоб не сковзали по підлозі.

Одяг :

На пробний урок дозволяється одівати все що ви забажаєте, головне щоб дитині було зручно рухатись, а от надалі потрібно дотримуватись певної форми одягу, а саме : купальник або комбідрез, короткі шорти , шкарпетки, наколінники і підібране волосся в низьку дульку. Для концертного варіанту шиються окремо костюми.

Як проходять уроки з контемпорарі-денс для дітей в школі танцю

Спочатку в кожній танцювальній студії відбувається розминка з елементами класичного екзерсису, обов’язковим моментом являється розтяжка, окремо приділяється час для вивчення базових елементів з контемпу від дорослих вони не відрізняються, коли база вивчена то діло переходить до вивчення комбінацій, з яких в майбутньому і складатиметься танцювальна композиція. Також популярним стала імпровізація, тому дуже добре коли на уроці вона також присутня, це дає змогу дитині ще більше розвиватись і розкривати себе в дитячому contemporary.

  • Katy-perry-thinking-of-you
  • Leteli-oblaka
  • Without-you

Кортка історія виникнення контемпорарі для дітей у Львові

Контемп для дітей у Львові виник зовсім не давно, дорослі займаються ним на багато довше, раніше зазвичай контемп танцювали танцівники в театрах або ж балетні школи просто задля розваги і для свого задоволення. Адже він на багато вільніший ніж класичний балет, а класична хореографія давала можливість виконувати контемпорарі на високому рівні. Ті хто покидав балет або ж просто закінчував свою балетну кар’єру часто після цього продовжували танцювати саме контемп, адже він не потребує театральної сцени, таким чином з часом і почали відкривати студії танцю з contemporary. Дещо пізніше довго не думаючи відкрили групи з контемпу для дітей.