One Life
  • ua
  • ru

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПУ

Дитячий джаз фанк в школі танцю, що потрібно для заняття

Які діти і з якого віку займаються джаз фанком :

Jazz funk  - це стиль танцю який підходить як для дівчаток так і для хлопчиків, але на сьогоднішній день у Львові все ж таки рідко коли зустрінеш хлопців на тренуваннях з джаз фанку, а чому так Ви можете прочитати в нашій статті про jazz funk і Вам одразу стане зрозуміло.

Якщо говорити про вікову категорію, то раніше цей вид танцю танцювали лише дорослі, сьогодні ж все частіше відкривається дитячий джаз фанк або ж джаз фанк для дітей в школах танцю. Але якщо говорити ще більш конкретніше, то ним починають займатись діти із років 8 , не раніше,  тому що елементи в цьому танці досить важкі у виконанні тому молодшим діткам буде ще важкувато запам’ятати та виконати їх, так, зустрічаються випадки де діти в рочків 5 вже досить на високому рівні виконують  jazz funk, але це є винятки із винятків, або ж це діти підготовлені, які займались до цього якимось іншим видом розвитку .

Дуже полюбляють цей хореографічний напрямок підлітки, завдяки його пафосності і екстравагантності.

Взуття :

Для занять із jazz funk в танцювальній школі підійдуть звичайні кеди або ж кросівки які повинні бути обов’язково змінними ( ті, в якому дитина не ходить по вулиці).

Одяг :

Зазвичай танцювальні студії Львова не диктують форму одягу для дітей на заняття з jazz funk, це можуть бути : лосини, футболка, майка, топ, рубашка, спортивні штани , шорти, будь що в чому буде зручно рухатись, бажано із закритими колінами або ж мати наколінники. Для концертного варіанту готується інша форма яка буде однаковою у всіх.

Як проходять заняття в студії танцю з дитячого джаз фанку.

Можна сказати що дорослий і дитячий урок з цього стилю нічим не відрізняється, в дитячому варіанті ще присутня розтяжка , яку на уроках для дорослих не завжди дають, або ж не завжди вистачає на це часу. А розминка вивчення бази і вивчення нових елементів, танцювальних зв’язок та танців є обов’язковими.

Що ж стосується ціни то зазвичай танцювальні студії не розділяють цінової політики між заняттями для дорослих та дітей, в більшості вони однакові, у Львові ціна на одне заняття досить доступна, складає від 40 до 70 грн. – ціна групового уроку.

  • Luis-fonsi-karol-g-calypso-remix
  • Dj-katch-feat-cecile-shane-eli-wildfire-dj-braindead-remix
  • Enrique-iglesias-feat-pitbull-move-to-miami-alphalove-remix

Коротка історія виникнення джаз фанку для дітей у Львові

Спочатку виникнув дорослий танець з цього напрямку і лише з часом почали діти повторювати рухи jazz funk , їх вони могли спостерігати від батьків, старших братів і сестер, на вулицях та по телебаченню, а батьки спостерігаючи за цим почали їх знімати на відеокамери та викладати в соціальні мережі. Таким чином дитячий джаз фанк і розлетівся по всьому світу, не обминувши і нас. Тепер цей напрямок рахується одним із видів сучасного танцю для дітей.

На сьогоднішній день у Львові ще досить мало танцювальних шкіл де викладають дитячий джаз фанк, частіше його просто називають сучасним танцем для дітей, але є школи танцю де групи вже носять назву – jazz funk для дітей.