One Life
 • ua
 • ru

Сучасні танці для дівчат у Львові: широка пропозиція - залишається зробити вибір

Користь від танців величезна. Особливо вона буде відчуватися, коли піде літня пора з відпочинком на природі і пікніками, які приносять радісні миті і розслаблення, настануть прохолодні і похмурі осінні, а потім і зимові вечори. Прийде буденна міське життя, наповнена суєтою і проблемами.

Підуть враження і руху, в житті поселяються сірі фарби. Порятунком від усього цього можуть стати танці, які є просто-таки чарівним заняттям для людини, захопленого рухом і грацією. Сучасні танці для дівчат у Львові - чудова нагода для будь-якої красуні заявити про себе, як про прекрасній танцівниці, яка має граціозними рухами, почуттям такту і умінням привернути увагу представників сильної половини людства, а разом з цим і забезпечити захоплюючу життя, повну радості і задоволення.

Уроки з танців у One Life проходять весело та дружньо, максимально з користю та інтенсивно, для того щоб за годину встигнути якомога більше.

Навчання танцям - важливий напрямок життєдіяльності людини

Зрозуміти важливість звичайного танцювального руху можна легко, якщо згадати, що людина протягом свого існування завжди танцював і продовжує танцювати. Колись це були ритуальні танці племен аборигенів, потім з'явилися народні танці та танці на світських балах і гуляннях простого люду.

Цікавий факт: в різних країнах вони відносяться до важливих складових життя обох статей, тобто однаково корисні і жінкам, і чоловікам. Згадаймо Грузію, де обов'язковим елементом грузинських хлопчиків є обов'язкове вивчення національних танців і пісень.

Життя показує, що наше перебування поза ритмів танцю, збіднює існування людини, піддає його різним хворобам. Танцювальні рухи оберігають організм від багатьох проблем зі здоров'ям, забезпечують приголомшливу розрядку для психіки, яка танцем знімається в одну мить.

Джерелом краси, здоров'я і довголіття є танці для дівчат у Львові

Відома Айседора Дункан була чудовою танцівницею. Жінка, яка знає толк в танцях, відзначала, що певний образ руху створює умови для зміни навіть душевного стану. За твердженням дослідників, танець лікує навіть тілесні хвороби.

Історія захоплення людини танцями показує: люди, що займаються ними професійно, відрізняються довголіттям і збереженням ясного розуму. Балетмейстер і хореограф Ігор Моїсеєв є найяскравішим підтвердженням сказаного: у майже столітньому віці він продовжувати танцювати, активно продовжуючи творчу діяльність.

Роза Цаллагова, що займається профілактичною медициною, зробила висновок, що танці забезпечують:

 • Покращення кровообігу.
 • Нормалізацію процесів обміну.
 • Налагодження координації людських рухів.
 • Розвиток правильної постави.
 • Забезпечують навантаження на м'язи і дихальні тренування.
 • Відсутність перенапруги серцево-судинної системи.

Танці для дівчат у Львові крім перерахованого сприяють зняттю напруги і усунення проблем гіпертонії на початковій стадії, яка, за висновками вчених, є реакцією організму на стресові ситуації.

Саме танцювальні заняття - універсальний спосіб зниження ваги, а також засіб приведення тіла в естетично прекрасну форму. Зміцнюються найрізноманітніші групи м'язів, які забезпечують функціонування живота, спини, ніг і сідниць. Молодіжні танці відрізняються між собою своєю медичної спеціалізацією.

Рецепт, який містить легкі танці для дівчат у Львові, відрізняється широким вибором

Пропонується на вибір всім бажаючим дивно широкий своєрідний рецепт, наповнений танцями, з яких танцювальні рухи для дівчат доступні для вивчення у нас. Втім, все по порядку:

 • Латинські танці виконуються із залученням таза і стегон, що є корисним для тазостегнової області і профілактикою захворювань попереку. Малий таз отримує покращене кров'яний постачання. Корисні при сексуальних розладах, проблемах з репродуктивною сферою.
 • Самба - завсідник карнавалів, прозваний їх вогняної царицею, завдяки енергійності, ритмічності і запальності. Танець розвиває серцево-судинну систему, дихання, а також забезпечує поліпшення реакції. Рекомендується при порушеннях обміну і зайвій вазі.
 • Танго використовується в Аргентині в якості Танготерапія. Роберто Педро - прихильник використання танго в лікувальних цілях - впевнений, що він лікує депресію, головні болі, шизофренію і інші хвороби. Складність вправ і послідовності їх виконання вимагають запам'ятовування, що є хорошим тренуванням мозку.
 • Фламенко відрізняється головною умовою його виконання, що полягає в триманні спини і руки. Зміцнює спинні м'язи, служить для профілактики хвороб суглобів. Завдяки нахилам, поворотів і скручування відбувається зміцнення косих м'язів живота, м'язового корсету. Цим забезпечується ефективне підтримання органів всередині організму людини. Є свідчення для занять фламенко з метою забезпечення профілактики хвороб суглобів, шийного остеохондрозу.
 • Вальс -виконання танцю неможливо без ідеально рівною спини. Користь - зміцнення м'язів ніг і спини, тренування вестибулярного апарату, розвантаження нервової системи. Корисний при остеохондрозі і грижі хребта. Рекомендований людям у віці. Всі плюси роблять такі танці для дівчат у Львові популярними.
 • Ірландський танець - експресія, енергетика відрізняються колосальне. Інтерес викликається незвичністю пози танцюючого людини. Позою для виконання є «напівпальці» з нерухомою верхньою частиною рук і тулуба. Наголос робиться на швидкості й енергійності роботи ніг. Для цього початкові заняття будуються на розминці абсолютно всіх м'язів танцюриста. Позитивні впливу танцю відчувають дихальні, нервові та серцево-судинні системи. Сприяє і зниження ваги.
 • Belly dance відноситься до східних танців, популярним у жіночої половини. У цьому танці в роботу включаються практично всі м'язи, і ті, які майже не задіюються в аеробіці. В основі головних танцювальних рухів - косі м'язи черевного преса. Всього кілька занять і гарантується тонка талія і пружні сідниці, а також поліпшена форма грудей і хороша постава.
 • Танець живота є ефективною заміною для антицелюлітного масажу, яка досягається «тряскою». Останній масажує органи малого тазу, а також шлунково-кишкового тракту. Нормалізується тиск. Людина опановує методами контролю дихання.
 • Джаз забезпечує ритм, дивовижну пластичність. Відмінність полягає в свободі пластики, рухової гармонії. Танцювальна група складається з декількох напрямків, в яких присутні елементи і таких танців, як брейк, хіп-хоп, фанк, реп. Розвиток координації, пластики, витривалості, граціозності, точне відтворення рухів, поліпшення пам'яті, фантазії та уяви, формування привабливою постави.

У танці - відображення нашої дійсності

Стрімке наше століття. Саме його відображенням є рухи танців для дівчат. Це своєрідне самовираження певної нації на сучасному етапі людського буття. До танців інтерес не пропадає ніколи, а тому сучасним може вважатися будь-який, до якого відчувається увагу людини.

Люди занадто багато часу проводять на робочих місцях, де найчастіше ведуть малорухливий спосіб життя, а тому танці важливі для приведення нашої фізичної форми в рівновагу. Саме вони допомагають дівчатам, а разом з ними і хлопцям, винаходити нові руху, отримуючи максимальне задоволення.

Ми розповіли про види танців, які доступні для оволодіння в школі. Є й інші танцювальні напрямки. Право вибору завжди належить майбутньому танцюристу. Ми лише допомагаємо робити оптимальний вибір виходячи з побажань людини. Завжди прагнемо, щоб танцюрист разом із задоволенням мав і користь для свого розвитку і свого організму.

У нас учні відкривають багатогранність сучасних танців, дивуючись через деякий час своєї підготовки та дивуючи рідних і знайомих. Вони стають іншими людьми, досягаючи вершин не тільки на танцювальних майданчиках, але і у всьому своєму житті.

Кожен із напрямків сучасних танців для дівчат можна відвідати всього лиш від 350 грн за 8 занять, або ж від 200 грн. за індивідуальний урок.

Якщо ви дочитали до кінця і Вам сподобалось, ставте лайк❤ і підписуйтесь на наші соціальні мережі, далі буде ще багато цікавого!!!

                                                 

Коментарі (0)
Отменить Залишити коментар